İlk deneme dersiniz ücretsiz! Lütfen formu doldurun ve deneme dersine gelin.

image371

Programlar

BJJ Beginner

image372

BJJ Beginner derslerinde temel konseptler ve basit teknikler çalışılmaktadır. Özellikle yeni başlayan öğrencilerin temelleri öğrenebileceği ve kendilerini geliştirebileceği derslerdir. 

BJJ Advanced

image373

İleri seviye tekniklerin çalışıldığı ve sadece renkli kuşakların katılabildiği derslerdir. Bu derse giren örenciler genellikle birkaç senedir bu sporu yapan kişilerdir. Bu derste kimono giymek zorunludur. 

NOGI

image374

BJJ Sporunun kimono olmadan yapılan stilidir. Güreş teknikleri ve tutuşları daha ön plandadır. Nogi/ Submission wrestling, günümüzde MMA sporu ile uğraşanların öğrenmesi gereken bir stildir. Rashguard, şort, tayt vb. kıyafetler giyilir.

BJJ Kids

image375

Brazilian Jiu Jitsu, çocukların erken yaşta başlayabileceği en sağlıklı fiziksel aktiviteler arasındadır. Genç yaşta öğrenilen, benimsenen sporcu kültürü ve disiplini onların sağlıklı birer atlet olmasını sağlayacak ve aynı zamanda gelecek hayatlarını da pozitif bir şekilde etkileyecektir. 

Yaş Grupları: 6-9 , 10-12 , 13-16

MMA

image376

Çeşitli branşları içinde barındıran, günümüzde gittikçe popüler olan dövüş sporudur. BJJ, Güreş, Judo, Submission Wrestling gibi grappling (tutuş) disiplinleriyle, Kickbox, Boxing, Muay Thai gibi striking(vuruş) disiplinleri bir arada çalışılır. Bu sporu hobby olarak yapan üyelerimizin yanında, takımımızda hem amatör hemde profesyonel sporcular yetiştirilir.

Open Mat

image377

Serbest minder zamanıdır. Ders yapılmaz. Teknik tekrar yapmak isteyenler gelip istedikleri teknikleri tekrar edebilir, antrenman yapmak isteyenler antrenman yapabilir.